U Havlíčka České Budějovice logo

O Havlíčkovi

Historie Restaurace od roku 1933.

Naše Budějcké pivo

U Havlíčka čepujeme jedno z nejlepších Budějckcých piv s dlouhou tradicí.
Nápojový a jídelní lístek
1933

Založení restaurace

V roce 1933 postavilo Lidové bytové družstvo v Havlíčkově kolonii velký rohový dům s hospodou ve zvýšeném přízemí. Bytové družstvo tam pravidelně schůzovalo a vymýšlelo plány, jak okolní exkluzivní čtvrť vylepšit.
1954

Částečné poboření válkou

Jako na všech budějovických hospodách se i na Havlíčkovi podepsala válka. Před ní se v něm scházeli místní příslušníci sudetoněmeckého spolku, v dubnu 1945 dům částečně pobořila puma z amerického bombardéru.
2019

Znovuotevření Havlíčka

Restaurace Havlíček  je po dlouhé době opět v plné kondici a nově otevřena. Těšte se na vynikající pivo Samson 10°, 11°, 12°. Pivečko čepujeme starým osvědčeným způsobem. 

Můžete se těšit i na vynikající kuchyni, kde vaříme pouze z čerstvých a kvalitních surovin. Také si u nás přijdou na své milovníci dobrého vína. Těšíme se na Vaši návštěvu, věříme, že budete velice spokojeni. 

Hospoda žije sportem. Místní štamgasti v ní založili 1. SK Karla Havlíčka Borovského. Hrají fotbal a nohejbal s výbornými výsledky.
2020

Kontakt

Chcete si u nás zamluvit večírek, nebo místo  na oběd večeři, pivo?
+420 774 273 689
Čechova 34, České Budějovice
BSMG - Majetková s.r.o.
IČO: 05755581
DIČ: CZ05755581
U Havlíčka České Budějovice logo

Aktuality

Sledujte nás na sociálních sítích ať vám nic neuteče.
printerphone-handsetmap linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram